ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5097137
nr 509 7137
Rokokostil, höjd: 89 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2008
kl 17:50:49
18/2 10:31:58